Esiet sveicināti jaunajā Koka Rīgas mājaslapā!

Restaurācijas meistarklašu cikls

1 septembris, 2023

Rīgas domes Īpašuma departaments augustā aicina uz restaurācijas meistarklašu ciklu kultūrvēsturiskā būvmantojuma saglabāšanai.

16.08.2023. ‘’Vēsturisko futerlogu remonts un atjaunošana’’.
23.08.2023. ‘’Vēsturisko koka durvju remonts un atjaunošana’’.
30.08.2023. ‘’Fasādes un dekoratīvo koka apdares elementu atjaunošana un remonts’’.


Meistarklases norisināsies Īpašuma departamenta ‘’Koka Rīga’’ telpās Krāsotāju ielā 12 no plkst. 9.00 līdz 17.00. Katrai meistarklasei piedāvā trīs dalības laikus, no kuriem dalībnieks izvēlēlas ērtāko.  


Meistarklases vadīs ikdienā praktizējošs restaurators, uzņēmuma “MZ Rest” īpašnieks –Mārtiņš Zanribs. Nodarbībās varēs gūts gan teorētiskās zināšanas, gan izmēģināt praktiskas lietas, piemēram, noņemot veco krāsu, iepazīt protezēšanas darbus, kā arī varēs apskatīt durvju mehānismus un iztaujāt restauratoru par interesējošajiem jautājumiem, kas saistīti ar koka detaļu restaurāciju un atjaunošanu.  


Uz 16.08.2023. meistarklasi par vēsturisko futerlogu atjaunošanu visi interesenti ir aicināti ņemt līdzi vienu koka loga vērtni, lai restauratora uzraudzībā prakstiski veiktu atjaunošanas darbus. Dalība meistarklasēs ir bez maksas. Dalībnieku skaits – ierobežots. Pieteikšanās nodarbībām, zvanot uz tālruni +37167037293, rakstot uz e-pasta adresi atjauno@riga.lv vai aizpildot pieteikuma anketu šeit