Esiet sveicināti jaunajā Koka Rīgas mājaslapā!

Pieredzes apmaiņas pasākums kā veiksmīgi iesniegt un realizēt projektus Rīgas domes līdzfinansējuma programmās ēku atjaunošanai

2 oktobris, 2023

5. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 Koka Rīga telpās Krāsotāju ielā 12 notiks pieredzes apmaiņas pasākums daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku biedrībām un mājas pilnvarotajiem pārstāvjiem, lai veiksmīgi iesniegtu un realizētu projektus Rīgas domes līdzfinansējuma programmās ēku atjaunošanai.

Pasākuma ietvaros Īpašuma departamenta speciālisti informēs par tipiskākajām kļūdām, realizējot projektus līdzfinansējuma programmās ēku atjaunošanai. Par projektu realizācijai nepieciešamo būvniecības dokumentu saskaņošanu un biežāk pieļautajām kļūdām informēs Pilsētas attīstības departamenta speciālistes (Kristīne Zīverte, Arhitektūras pārvaldes Kultūras mantojuma aizsardzības nodaļas vadītājas vietniece, un Maija Veinberga, Pilsētvides dizaina un inženierbūvju pārvaldes Inženieru nodaļas galvenā arhitekte). Par aizdevuma iespējām māju atjaunošanai stāstīs Ilze Ungure, AS “Attīstības finanšu institūcijas Altum” Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes daļas vadītāja.

Savukārt no plkst. 17.20 līdz 18.00 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku biedrības, kas Rīgas domes līdzfinansējuma programmu konkursu projektus jau ir realizējušas, informēs par savu pieredzi. Ar savu pieredzi projektu realizācijā dalīsies pārstāvji no atjaunotajām mājām Kalnciema ielā 22, Akmeņu ielā 15 un Ziemeļu ielā 20.

Šovasar ir apstiprināti jauni noteikumi “Par pašvaldības palīdzību bīstamības novēršanai un energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu veikšanai dzīvojamajās mājās, kā arī tām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai Rīgā”, kas paplašina dzīvojamo māju īpašniekiem pieejamo atbalstu dzīvojamo māju atjaunošanai un tām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai.

Reģistrācija klātienes semināram – zvanot pa tālruni 67181015 vai aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/seminārs_05-10-2023

Visiem pasākuma apmeklētājiem unikāla iespēja: Pieredzes apmaiņas pasākuma laikā PU “Rīgas enerģētikas aģentūras” grupā, apmeklētāji varēs pieteikties termogrāfijai. 

Kā vienkārši noteikt daudzdzīvokļu ēkas energoefektivitāti?

Termogrāfija nosaka visas iespējamās siltuma noplūdes vietas,piem.būvniecības gaitā pieļautas kļūdas, konstrukciju nolietojums, zema siltumnoturība un energoefektivitātes līmenis. Virsmas infrasarkanais starojums tiek noteikts ar termokameras palīdzību un atbilstošajā spektrā tiek attēlots uz ekrāna,kas pārtop vizuāli viegli uztveramā termogrammā.
Šada informācija atvieglo, dzīvokļu īpašniekiem, pieņemt lēmumu par ēkas energoefektīvu atjaunošanu.

Termogrāfija tiks veikta bez maksas.

#riga #woodenriga #kokarīga #semināri #līdzfinansējums #rigatopskaistaka #atjauno